Panopoly Search (7.x-1.47) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: results
hi: परिणाम

en: search
hi: खोज

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Advanced
hi: विकसित

en: 1 item | @count items
hi[0]: १ वस्तु
hi[1]: @count वस्तुएं

en: Enter your keywords
hi: अपने खोजशब्द दर्ज करें

en: Search form
hi: खोज फार्म
