Panopoly Search (7.x-1.48) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Default
fr: Par défaut

en: Path
fr: Chemin

en: results
fr: résultats

en: search
fr: rechercher

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Advanced
fr: Avancé

en: 1 item | @count items
fr[0]: @count élement
fr[1]: @count éléments

en: Current search
fr: Recherche actuelle

en: Enter your keywords
fr: Saisissez vos mots-clés

en: Search type
fr: Type de recherche

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Same page
fr: Même page

en: Override default prompt
fr: Supplanter l'invite par défaut

en: Searched %type for %keys.
fr: Recherché %type pour %keys.

en: Missing/broken type
fr: Type manquant/brisé
