Panopoly Search (7.x-1.48) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: search
ku: گەڕان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان
