Panopoly Search (7.x-1.48) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Search form
lv: Meklēšanas forma
