Panopoly Search (7.x-1.49) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: results
el: αποτελέσματα

en: search
el: αναζήτηση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Simple
el: Απλό

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Searched %type for %keys.
el: Έγινε αναζήτηση στο %type για %keys.
