Panopoly Search (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Current search
cs: Aktuální hledání

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Same page
cs: Stejná stránka
