Panopoly Search (7.x-1.50) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: search
bn: অনুসন্ধান

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
