Panopoly Search (7.x-1.54) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: results
ca: resultats

en: search
ca: cerca

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Advanced
ca: Avançat

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Current search
ca: Cerca actual

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Searched %type for %keys.
ca: Cercat %type per %keys.
