Panopoly Search (7.x-1.54) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: results
kn: ಫಲಿತಾಂಶ

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Simple
kn: ಸರಳ
