Panopoly Search (7.x-1.55) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: results
oc: resultats

en: search
oc: recercar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced
oc: Avançat

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: Search type
oc: Tipe de recèrca

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
oc: Lo formulari avançat pòt aver des opcions addicionalas basées sul tipe de recèrca. Per exemple lo formulari de recèrca avançada de contengut (nosèl) permetrà de recercar per tipe de nosèl et tèrme de taxonomia.

en: Same page
oc: Même pagina

en: Override default prompt
oc: Suplantar l'invite per defaut

en: @type search form
oc: Formulari de recèrca de @type

en: Searched %type for %keys.
oc: Recercat %type per %keys.

en: Missing/broken type
oc: Tipe mancant/brisé
