Panopoly Search (7.x-1.56) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: results
nn: resultat

en: search
nn: søk

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Custom
nn: Tilpassa

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: Enter your keywords
nn: Skriv inn nøkkelorda dine
