Panopoly Search (7.x-1.56) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: results
vi: kết quả

en: search
vi: tìm kiếm

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: 1 item | @count items
vi[0]: 1 mục

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Searched %type for %keys.
vi: Đã tìm kiếm trong %type các thông tin có chứa %keys
