Panopoly Search (7.x-1.57) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Search
mr: शोध

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: results
mr: परिणाम

en: search
mr: शोधा

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा

en: Search form
mr: शोध
