Panopoly Search (7.x-1.57) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: results
th: ผล

en: search
th: ค้นหา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: 1 item | @count items
th[0]: 1 รายการ
th[1]: @count รายการ

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา
