Panopoly Search (7.x-1.58) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Search
no: Søk

en: Default
no: Standard

en: Path
no: Sti

en: results
no: resultater

en: search
no: søk

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Custom
no: Tilpasset

en: Advanced
no: Avansert

en: 1 item | @count items
no[0]: 1 element
no[1]: @count elementer

en: Current search
no: Ditt søk

en: Simple
no: Enkel

en: Enter your keywords
no: Oppgi nøkkelord

en: Search form
no: Søkeskjema

en: Same page
no: Samme siden

en: Override default prompt
no: Overstyr standardtekst

en: Searched %type for %keys.
no: Søkte i %type etter %keys.
