Panopoly Search (7.x-1.58) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Default
ru: По умолчанию

en: Path
ru: Путь

en: results
ru: результаты

en: search
ru: поиск

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Custom
ru: Собственная

en: Advanced
ru: Расширенные

en: 1 item | @count items
ru[0]: @count элемент
ru[1]: @count элемента
ru[2]: @count[2] элементов

en: Current search
ru: Текущий поиск

en: Simple
ru: Простой

en: Enter your keywords
ru: Введите ключевые слова для поиска

en: Search type
ru: Тип поиска

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Searched %type for %keys.
ru: Поиск %type по запросу %keys.
