Panopoly Search (7.x-1.61) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Default
pt: Padrão

en: Path
pt: Caminho

en: results
pt: resultados

en: search
pt: buscar

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Custom
pt: Personalizado

en: Advanced
pt: Avançado

en: 1 item | @count items
pt[0]: 1 item
pt[1]: @count itens

en: Current search
pt: Pesquisa atual

en: Simple
pt: Simples

en: Enter your keywords
pt: Digite suas palavra-chave

en: Search form
pt: Formulário de busca

en: Same page
pt: Mesma página

en: Searched %type for %keys.
pt: Pesquisado %keys em %type.
