Panopoly Search (7.x-1.64) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: results
sq: rezultatet

en: search
sq: kërko

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: 1 item | @count items
sq[0]: 1 element
sq[1]: @count elementë

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
