Panopoly Search (7.x-1.66) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Search
af: Soek

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in

en: Search form
af: Soekvorm
