Panopoly Search (7.x-1.69) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: results
ar: النتائج

en: search
ar: ابحث

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Custom
ar: مخصص

en: Advanced
ar: متقدم

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Enter your keywords
ar: أدخل كلمات البحث

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Searched %type for %keys.
ar: البحث في %type عن %key.
