Panopoly Search (7.x-1.71) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: results
ast: Resultaos

en: search
ast: guetar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Custom
ast: Personalizáu

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos
