Panopoly Search (7.x-1.71) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
