Panopoly Search (7.x-1.72) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Default
id: Bawaan

en: Path
id: Jalur

en: results
id: hasil

en: search
id: cari

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Custom
id: Tersuai

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: 1 item | @count items
id[0]: 1 item
id[1]: @count item

en: Enter your keywords
id: Masukkan kata kunci anda

en: Search form
id: Form pencarian

en: Searched %type for %keys.
id: Mencari %type untuk %keys.
