Panopoly Search (7.x-1.76) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: results
hy: արդյունքները

en: search
hy: որոնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր
