Panopoly Search (7.x-1.77) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Custom
et: Kohandatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Simple
et: Lihtne

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.
