Panopoly Search (7.x-1.80) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: results
gl: resultados

en: search
gl: busca

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Searched %type for %keys.
gl: Buscaronse %type para %keys.
