Panopoly Search (7.x-1.81) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Search
is: Leit

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: results
is: niðurstöður

en: search
is: leita

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 færsla
is[1]: @count færslur

en: Enter your keywords
is: Sláðu inn leitarorð/in

en: Search form
is: Leitarform
