Panopoly Search (7.x-1.83) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: results
eu: Emaitzak

en: search
eu: bilaketa

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Simple
eu: Sinplea

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa
