Panopoly Search (7.x-1.86) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Search form
ps: پلټون فورمه
