Panopoly Search (7.x-1.86) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: 1 item | @count items
ta[0]: ஒரு உருப்படி
ta[1]: உருப்படி
