Panopoly Search (7.x-1.88) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: Search form
ne: खोजी फारम
