Panopoly Search (7.x-1.88) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: results
ro: rezultaterezultate

en: search
ro: caută

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Custom
ro: Personalizat

en: Advanced
ro: Avansat

en: 1 item | @count items
ro[0]: 1 articol
ro[1]: @count articole
ro[2]: @count de articole

en: Enter your keywords
ro: Introduceţi cuvintele cheie

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Searched %type for %keys.
ro: %type căutat după %keys.
