Panopoly Search (7.x-1.89) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
