Panopoly Search (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: Search form
sl: Iskalnik
