Panopoly Search (7.x-1.90) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: results
gu: પરિણામો

en: search
gu: શોધ
