Panopoly Search (7.x-1.92) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: results
mn: үр дүн

en: search
mn: хайх

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай
