Panopoly Search (7.x-1.93) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Current search
bo: མིག་སྔའི་འཚོལ་བཤེར།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Enter your keywords
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གནད་ཚིག་འཇུག་རོགས

en: Search type
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་རིགས

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Enter a value for this argument
bo: འཇུག་གྲངས་འདི་ལ་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་འཇུག་པ

en: Get all arguments after this one
bo: འདིའི་རྗེས་ནས་འཇུག་གྲངས་ལེན་པ

en: If checked, this string will include all arguments. For example, if the path is "path/%" and the user visits "path/foo/bar", if this is not checked the string will be "foo". If it is checked the string will be "foo/bar".
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་ཡིག་ཕྲེང་འདིའི་ནང་དུ་འཇུག་གྲངས་ཡོངས་འདུ་ངེས། དཔེར་ན་གལ་སྲིད་སྦྲེལ་ལམ/%་ཞེས་པར་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པ་དང་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་path/foo/bar་སྤྱོད་ཚེ། གལ་སྲིད་འདི་བདམས་མེད་ཚེ་ཡིག་ཕྲེང་དེ་foo ཡིན་པ་དང་། གལ་སྲིད་བདམས་ཡོད་ཚེ་ཡིག་ཕྲེང་དེ་foo/bar ཡིན་ངེས།

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་རེའུ་མིག་ལ་འཚོལ་བཤེར་རིགས་ལ་བརྟེན་པའི་ཟུར་སྣོན་གདམ་ཚན་ཡོད་སྲིད། དཔེར་ན་མཐོ་རིམ་ནང་དོན༼སྦྲེལ་གནས༽འཚོལ་བཤེར་གྱི་རེའུ་མིག་གིས་སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས་དང་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་སྤྱད་ནས་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Same page
bo: གཅིག་མཚུངས་ཀྱི་དྲ་ངོས

en: Override default prompt
bo: སོར་བཞག་གི་དྲན་སྐུལ་བརྗེ་བ

en: @type search form
bo: @type་འཚོལ་བཤེར་རེའུ་མིག

en: Searched %type for %keys.
bo: %keys་ལ་%type་འཚོལ་བཤེར་བྱས་པ།

en: Missing/broken type
bo: ཚང་མེད་པའམ་སྐྱོན་ཤོར་བའི་རིགས

en: Fallback value
bo: ཕྱིར་ལོག་གི་ཐོབ་གྲངས

en: Query string key
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང་གི་གནད་ཚིག

en: Enter the key of the value that must be returned from the query string.
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང་ནས་ངེས་པར་དུ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་དགོས་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གནད་ཚིག་ཅིག་འཇུག་པ།

en: Enter a value that must be returned if the above specified key does not exist in the query string.
bo: གལ་སྲིད་གོང་དུ་ངེས་གཏན་བྱས་པའི་གནད་ཡིག་དེ་འདྲི་ཞིབ་ཀྱི་ཚིག་ཕྲེང་ནང་གནས་མེད་ཚེ་ངེས་པར་དུ་ཕྱིར་སློག་དགོས་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།
