Panopoly Search (7.x-1.93) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Custom
he: מותאם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Simple
he: פשוט

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Search form
he: טופס חיפוש
