Panopoly Test (7.x-1.19) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Categories
ru: Категории

en: Save
ru: Сохранить

en: Primary Image
ru: Основное изображение
