Panopoly Test (7.x-1.33) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Categories
da: Kategorier

en: Save
da: Gem

en: Awesome
da: Formidabel

en: Primary Image
da: Primært billede
