Panopoly Test (7.x-1.34) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Save
eu: Gorde

en: Awesome
eu: Izugarria
