Panopoly Test (7.x-1.36) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Save
lt: Saugoti

en: Awesome
lt: Nepakartojamai
