Panopoly Test (7.x-1.41) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Categories
pt: Categorias

en: Save
pt: Salvar

en: Awesome
pt: Esplêndido

en: Primary Image
pt: Imagem Primária
