Panopoly Test (7.x-1.42) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Categories
pl: Kategorie

en: Save
pl: Zapisz

en: Awesome
pl: Rewelacyjne
