Panopoly Test (7.x-1.43) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Categories
gl: Categorías

en: Save
gl: Gardar

en: Awesome
gl: Excelente
