Panopoly Test (7.x-1.45) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Categories
nl: Categorieën

en: Save
nl: Opslaan

en: Awesome
nl: Zeer goed

en: Primary Image
nl: Hoofdafbeelding
