Panopoly Test (7.x-1.47) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Save
fi: Tallenna

en: Awesome
fi: Aivan uskomaton

en: Primary Image
fi: Ensisijainen kuva
