Panopoly Test (7.x-1.55) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Categories
uk: Категорії

en: Save
uk: Зберегти

en: Awesome
uk: Вражаюче

en: Test Page
uk: Тестова сторінка

en: Primary Image
uk: Основне зображення
