Panopoly Test (7.x-1.70) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Categories
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: Awesome
cs: Úžasné
