Panopoly Test (7.x-1.78) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Categories
sk: Kategórie

en: Save
sk: Uložiť

en: Awesome
sk: Vynikajúce
